Yazılım Geliştirme
teknolojilergorsel

Yazılım Geliştirme

Oran Teknoloji, açık kaynak teknolojilerden yararlanarak özgün, platformdan bağımsız, hızlı ve düşük maliyetli yazılımlar geliştirilmekte ve yeni iş modellerine kolayca kurgulanıp uyarlanabilmektedir.

Kullanılan açık kaynak teknolojileri: Spring, JEE, Spark, LAMP (Linux, Apache, Mysql, Php), Python, Perl, Open NI, Open CV, vb.

Ayrıca, Microsoft teknolojilerindeki güncel yenilikleri takip ederek, özgün yazılımlar gerçekleştirilmektedir.

Kullanılan Microsoft teknolojileri: Windows 8, Windows 8 Store Application, Wpf, C#, C++, HTML5, JavaScript, Asp.net MVC, Asp.net WebForms, WepApi, WCF,  Xamarin, Devexpress, XAF, DataZen.

Oran Teknoloji, açık kaynak ve Microsoft teknolojilerindeki deneyimini ve bilgi birikimini, eğitimler vererek ve özgün ürünler geliştirerek yetkinlik düzeyine erişmiştir; bu niteliğini eğitim ve danışmanlık hizmeti vererek paylaşmaktadır.


Ürünler

Otis sistemi: Yaygın gelişim bozukluğu olan bireylerin toplum hayatına kazandırılması için özel eğitimlerde hareket, ses ve görüntü algılayıcı donanımların kullanıldığı eğitim seti ve yazılım platformudur.

otis

Yabancı dil eğitim sistemi: Hareket algılayıcılar ve üç boyutlu interaktif oyun teknolojilerinin kullanıldığı, anlama-odaklı yaklaşımın ilkeleri ışığında geliştirilen, Mesleki Yabancı Dil Eğitimini Destekleyici Platformdur.

otis