Mobil Uygulamalar

Teknik özellikleri:

Geliştirilen ürünlerin çoğunluğu, her üç platformda (iOS, Android, Windows phone) da çalıştırılabilmektedir.

Ürün geliştirilirken platformun sunduğu olanaklar kullanılmıştır. Örneğin: iOS platformu için xcode geliştirme ortamı kullanılmıştır. Android için, android studio geliştirme ortamı kullanılmıştır. Windows phone için.NET geliştirme ortamı kullanılmıştır.

Ürünlerin tamamı, app store ve Google play üzerinden genel kullanıma açıktır ve kullanımları haftalık olarak takip edilmektedir.

Ürünler: Dışişleri Bakanlığı Konsolosluk Uygulaması, TKDK Kullanıcı Uygulaması, Acil Aramalar, Telefon Rehberi Uygulaması, Kalorim, Kalori Sayar, Sınav Yapıcı, Labirent Oyunu, Takvim Dönüştürücü, İhbar Uygulaması, Radyo Listesi, Sosyal Seçim Platformu, Taksi Tarifesi, Duvar Kâğıdı (Full HD Best).

Modifikasyonu:

Ürünler talep edilmesi durumunda, kişilerin ve kurumların günlük yaşantılarında sıkça karşılaştıkları konular hakkında bilgilendirme yapacak ve sorunları çözecek şekilde modifiye edilebilir ya da yeniden tasarlanabilir.


calendarconvert

TAKVİM DÖNÜŞTÜRÜCÜ
Uygulama: Miladi Takvimi Hicri Takvime, Hicri Takvimi Miladi Takvime çevirmekte, aynı zamanda Türkçe ve İngilizce dilini desteklemektedir.

iosandroidwin_phone

caloriesayar

KALORİM
Gün boyu süren mesainin yoğunluğunu, spor ve özel etkinliklere zaman ayıramama gibi yakınmaları giderecek bir uygulamadır.
Kullanıcısıyla gün boyu arkadaşlık yaparak, kilo bekçiliğini sürdürür.

ios


labrtnh
LABİRENT OYUNU
Labirent oyunu, hedefe ulaşmak için topları deliklerden geçirerek farklı zorluk seviyelerindeki bölümlere girebileceğiniz alışılagelmiş labirent oyunudur.

iosandroidwin_phone

hdwallpaper
HD KALİTESİNDE EN İYİ DUVAR KAĞIDI
Bu uygulama sayesinde, 20 kategoride 1000’den fazla yüksek kaliteli görüntüyü indirebilir, kullanabilir ve paylaşabilirsiniz.

iosandroid


managecontact

XLS’E YAKINLAŞMA

Telefon rehberini XLS formatında SD kartına kayıt edebilir ya da e-mailgönderebilir; aynı zamanda bluetooth aracılığıyla bilgisayar yahut başka cihazlarla paylaşabilir.

iosandroid

mycalorie

KALORİM
Gün boyu süren mesainin yoğunluğunu, spor ve özel etkinliklere zaman ayıramama gibi yakınmaları giderecek bir uygulamadır. Kullanıcısıyla gün boyu arkadaşlık yaparak, kilo bekçiliğini sürdürür.

ios


quizmaker
SINAV YAPICI
Sınav yapıcı uygulaması sayesinde her an, her ortamda istenilen ayıda, belirlenen zorluk seviyesinde hızlı testler yaparak YDS kelime bilgisi artırılabilir.

ios

radioslist

RADYO İSTASYONLARI LİSTESİ
Telefona, dünyadaki tüm radyo istasyonlarını dinleyebilme ve kendi radyo istasyonlarını ekleyebilme olanağını sunar.

ios


cryptalker
CRYPTALKER
mobil terminallerle (telefon ve tablet) güvenli iletişimi sağlayan ve birden çok algoritma kullanılarak geliştirilen özgün bir Kriptografik Protokoldür.

iosandroid

taktarf

TAKSİ TARİFESİ
Taksi Tarifesi, kullanıcının belirlenen iki nokta arasındaki mesafeyi, tahmini gidiş süresini ve tahmini taksi tarifesini hesaplayan bir uygulamadır.

iosandroidwin_phonewin8


ihbarweb
İHBAR WEB

Bu uygulama sayesinde sakıncalı içerikli gördüğünüz URL adreslerini sakınca türüne göre kategorize edip detaylandırıp TİB’e ihbar edebilirsiniz.

iosandroid

flashmemory

FLASH MEMORY
Flash Memory ortak şeyleri hatırlamak için yeteneğini zorlayan klasik bir oyundur.

android

tkdkmobil
TKDK
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu

iosandroidwin_phonewin8